TLAKOVÉ HRNCE

TLAKOVÉ HRNCE

Ponuka nerezových tlakových hrncov Tescoma, Bravo predstavuje reprezentatívny výber tlakových hrncov z ušľachtilého kovu, so sendvičovým dnom, použiteľné na všetky typy varných platní, vrátane indukčných. Zvýšil sa aj stupeň bezpečnosti, pri jednoduchých kuchtách je jeden odvzdušňovací ventil a jeden bezpečnostný - pretlakový. Pri nových modeloc...

Ponuka nerezových tlakových hrncov Tescoma, Bravo predstavuje reprezentatívny výber tlakových hrncov z ušľachtilého kovu, so sendvičovým dnom, použiteľné na všetky typy varných platní, vrátane indukčných. Zvýšil sa aj stupeň bezpečnosti, pri jednoduchých kuchtách je jeden odvzdušňovací ventil a jeden bezpečnostný - pretlakový. Pri nových modeloch počet bezpečnostných prvkov stúpol na 4 až 5. Ďaľšou výhodou moderných tlakových hrncov je možnosť prestavovania tlaku, vďaka čomu sa zachovávajú v potravinách výživné látky a vitamíny, súčasne dochádza k úsporám energie. Z hľadiska prevádzky nie je pre užívateľa zanedbateľné, že väčšina tlakových hrncov má predľženú päť ročnou záruku.

Detaily

TLAKOVÉ HRNCE V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • BIO EXCLUSIVE +

  Tlakové hrnce z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, s masívnymi rukoväťmi, vybavené prestaviteľným ventilom, umožňuje variť pri tlaku 50 alebo 90 Kp., čím výrazne šetrí energiu. Vhodné na všetky typy sporákov, vrátane indukčných. Štyri bezpečnostné prvky tlaku na pokrievke. Odmerná stupnica zvnútra telesa hrnca. Silikónové tesnenie ľahko odnímateľné z hľadiska údržby.

 • GREEN CONTROL

  Tlakové hrnce z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, trojvrstvové sendvičové dno, pre všetky typy sporákov - plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné. Systémom GREEN CONTROL umožňuje presnú kontrolu tlaku vo vnútri nádoby. Možnosť prestavovania tlaku aj počas varenia - pri nízkom tlaku -50 Kp., alebo vysokom tlaku 90 Kp. Štyri bezpečnostné prvky tlaku v pokrievke.

 • MAGNUM

  Tlakové hrnce obľúbenej klasickej konštrukcie so silným sendvičovým dnom a masívnymi úchytkami ktoré nepália. Štyri objemové prevedenia, vhodné pre všetky typy sporákov, umývateľné v umývačke riadu, 5-ročná záruka.

 • PRESTO
  Tlakové hrnce s trojvrstvovým sendvičovým dnom s prestaviteľným ventilom umožňujúcim variť pri nízkom alebo vysokom tlaku ...
 • IMPRESSION

  Tlakové hrnce s trojvrstvovým sendvičovým dnom, vhodné na indukčné sporáky s možmosťou plynulého nastavovania tlaku.

 • PRESIDENT

  Luxusné tlakové hrnce so 4 bezpečnostnými poistkami a s uzatváracou klipsňou, ktorá umožňuje ľahké otváranie a zatváranie pokrievky jedným prstom. Tlakové hrnce sú vybavené nerezovým parákom s rúčkou. Dojička má naviac sklenenú pokrievku a pre úspornejšie skladovanie štvorlitrový zapadne do šesťlitrového.

 • BRAVO

  Sortiment tlakové hrnce BRAVO 4 l. , 6 l.a DUO 4 l.a 6 l. s 2 prevádzkovými tlakmi, 4 bezpečnostnými poistkami, na všetky typy sporákov plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné. Súčasťou výbavy je nerezový parák s rúčkou, na ktorom je viacúčelové strúhadlo.

 • ULTIMA

  Tlakové hrnce s objemom 4, 6, 7.5l a dvojička 4 a 6l, s trojvrstvovým dnom, indikátorom tlaku, so 4 bezpečnostnými poistkami a nastavovaním tlaku podľa symbolov. Určený na všetky typy sporákov, spodný diel umývateľný v umývačke riadu.

 • ULTIMA plus

  Nerezový tlakový hrniec s antiadhéznym vnútrom, s patentovaným nastavovaním tlaku podľa piktogramov, ľahkým otváraním veka jednou rukou, optickým indikátorom tlaku v hrnci, štyrmi bezpečnostnými poistkami.