DOSKY

DOSKY

Dosky na krájanie - nenahraditeľný pomocník v domácnosti. Sortiment krájacích dosiek od Tescomy umožňuje individuálny výber drevených-bambusových a gumovníkových dosiek, plastových - antibakteriálnych dosiek COSMO a VITAMINO. Dosky sú rôznych tvarov a veľkostí. Sú tu zastúpené i pružné krájacie dosky - vhodné na praktické zhrňovanie, prenášanie ...

Dosky na krájanie - nenahraditeľný pomocník v domácnosti. Sortiment krájacích dosiek od Tescomy umožňuje individuálny výber drevených-bambusových a gumovníkových dosiek, plastových - antibakteriálnych dosiek COSMO a VITAMINO. Dosky sú rôznych tvarov a veľkostí. Sú tu zastúpené i pružné krájacie dosky - vhodné na praktické zhrňovanie, prenášanie a vysýpanie, krájacie lopatky, lopáriky a ďalšie výrobky.

Detaily

DOSKY  V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • BAMBOO
  Krájacie dosky BAMBOO sú vyrobené z tvrdého,vode odolného bambusového dreva v elegantnom dvojfarebnom prevedení.
 • COSMO
  Krájacie dosky COSMO z kvalitného plastu zohľadňujú hlavne potrebu oddelenej prípravy potravín v hygienickom prostredí. Dosky sú antibakteriálne,farebne odlíšené pre krájanie rôznych surovín,s protišmykovými okrajmi.
 • HOME PROFI
  Krájacie dosky HOME PROFI sa vyrábajú v štyroch veľkostiach z prvotriedneho vysoko odolného bukového dreva.
 • MONTI
  Špecifická krájacia súprava troch doštičiek, ktorú ocenia hlavne užívatelia, ktorí majú málo miesta v kuchyni. Má sklopný mechanizmus a montuje sa na závesný systém MONTI.
 • PRESTO
  Skupina krájacích dosiek PRESTO je z tvrdeného plastu, je obohatená o kuchárske krájacie lopatky, a tenké, skladné, pružné krájacie dosky. Všetky možno umývať v umývačke riadu.
 • VITAMINO
  Obojstranná , antibakterialna krájacia doska na spracovanie všetkých druhov potravín, najmä na krájanie ovocia a zeleniny. Špeciálna úpravou plastu zabraňuje povrchovému rastu baktérií. Vhodná do umývačky.
 • AZZA
  Krájacie dosky z vrstveného prírodného bambusu so žliabkom . Výrez na spodnej strane dosky umožňuje zasunutie taniera , podnosu na zhrnutie surovín. Výrez je aj po oboch stranách dosky pre jej ľahké uchopenie a manipuláciu.
 • PRECIOSO