MISY ZAPEKACIE

Zľavnený tovar

MISY ZAPEKACIE

Vplyv stredomorskej kuchyne - zapekanie cestovín, vplyv francúzkej kuchyne a rozšírenie nášho jedálnička o sladké pečené koláčiky Vám umožnia doma pripravovať skvelé jedlá práve v porcelánových a keramických výrobkoch, použitelných vo všetkých rúrach na pečenie, odolávajú od -18°C do +240°C.

MISY ZAPEKACIE V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

  • GUSTO
    Kvalitný biely porcelán bol vždy vysoko cenený, nie je tomu inak ani dnes,keď jeho vlastnosti a výber tvarov a veľkostí ho predurčujú na rozmanite použitie a služby...
  • GUSTO ROUGE
    Misky a misy z kvalitnej keramiky odolávajúcej teplotám od -18°C do +240°C, umocnené bielo - červeným prevedením povzbudzujú naše vnemy obzvlášť, keď je v GUSTO ROUGE pripravované a servírované jedlo.
  • DIET REVOLUTION
    Misky z pružného žiaruvzdorného silikónu s masívnou silikónovou pokrievkou , naparovacím dielom umožňujú prípravu dietnych pokrmov pripravovaných v pare alebo zapekanie v rúre bez použitia tuku. Para a ni vlhkosť z misiek neuniká , cirkuluje v miskách, čím vzniká unikátna mikroklíma - aromatické ani chuťové zložky z pripravovaných pokrmov neunikajú, majú prirodzenú intenzívnu chuť, pokrmy nie je potrebné zvlášť prisolovať ani koreniť.Súčasťou každej misky je Veľká dietna kuchárka s 15timi originálnymi a vyskúšanými receptami pripravená s významným dietológom MUDr.Robinom Urbánkom.Recepty zahrňajú spektrum pokrmov, od hlavných chodov, cez vegetarianske pokrmy až k dezertom. Každé jedlo má uvedené presné energetické hodnoty.Je to trend zdravej výživy s možnosťou si udržať resp. redukovať telesnú hmotnosť pri zachovaní cenných nutričných látok a vitamínov .