FANCY HOME

FANCY HOME

Nerezový príbor s plastovými rukoväťami v šiestich atraktívnych farbách - biela, oranžová, limetková, červena, smaragdová, modrá. Umývateľný v umývačke riadu. Predávaný po jednotlivých kusoch a farbách.

FANCY HOME Počet produktov v kategórii: 4

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
 • 2,60 €

  Jedálenský nôž z nehrdzavejúcej ocele s plastovou rukoväťou v šiestich atraktívnych farbách - biela, oranžová, limetková, červena, smaragdová, modrá. Umývateľný v umývačke riadu. Predávaný po jednotlivých kusoch a farbách. 

  2,60 €
 • 2,60 €

  Jedálenská vidlička z nehrdzavejúcej ocele s plastovou rukoväťou v šiestich atraktívnych farbách - biela, oranžová, limetková, červena, smaragdová, modrá. Umývateľná v umývačke riadu. Predávaná po jednotlivých kusoch a farbách. 

  2,60 €
 • 2,60 €

  Polievková lyžica z nehryavejúcej ocele s plastovou rukoväťou v šiestich atraktívnych farbách - biela, oranžová, limetková, červena, smaragdová, modrá. Umývateľná v umývačke riadu. Predávaná po jednotlivých kusoch a farbách. 

  2,60 €
 • 2,20 €

  Čajová alebo kávová lyžička z nehrdzavejúcej ocele s plastovou rukoväťou v šiestich atraktívnych farbách - biela, oranžová, limetková, červena, smaragdová, modrá. Umývateľná v umývačke riadu. Predávaná po jednotlivých kusoch a farbách. 

  2,20 €
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek